Ma造szomania.com - Adam Ma造sz & Skoki Narciarskie
 

: Wspomnienia z Sapporo W. Fortuny cz. I
: Wspomnienia z Sapporo W. Fortuny cz. II
: Wywiad z Andreasem Kuettelem
: Wywiad z Jernejem Damjanem
: Wywiad ze Stefanem Hula
: Wywiad z Gregorem Schlierenzauerem






Skoczkowie

Austria - trenerzy: Alexander Pointner, Marc N闤ke
Kadra narodowa:
Gregor Schlierenzauer
Thomas Morgenstern,
Andreas Kofler,
Martin Koch,
Martin Hoellwarth,
Wolfgang Loitzl,
Arthur Pauli

kadra A:
Manuel Fettner,
Mario Innauer,
Bastian Kaltenboeck,
Balthasar Schneider,
Stefan Thurnbichler,
Andreas Widhoelzl

kadra B:
Markus Eggenhofer,
Daniel Lackner,
Roland Moeller,
Andreas Strolz,
Thomas Thurnbichler,
Dawid Unterberger

Bia這ru - trener: Valentin Chaadaev

Maksim Anisimov
Petr Chaadaev


Czechy - trenerzy: Richard Schallert, Gernot Landerer
Kadra narodowa:
Martin Cikl,
Anton璯 Hajek,
Jakub Janda,
Roman Koudelka,
Jan Matura,
Ondrej Vaculik

Kadra B:
Lukas Hlava,
Lukas Kuban,
Cestm甏 Kozisek,
Martin Plhal,
Jiri Mazoch,
Borek Sedlak

Estonia - trener Hillar Hein
Kadra narodowa:
Jens Salum輑,
Jaan Jris,
Jouko Hein,
Priidik Vesi

Finlandia - trener Tommi Nikunen

Kadra narodowa:
Janne Ahonen,
Matti Hautamaeki,
Janne Happonen,
Tami Kiuru,
Arttu Lappi,
Veli-Matti Lindstroem,
Harri Olli

Kadra B:
Lauri Hakola,
Jussi Hautamaeki,
Risto Jussilainen,
Kalle Keituri,
Juha-Matti Ruuskanen,
Kimmo Yliriesto

Francja - trener Pekka Niemela
Kadra narodowa:
Emanuel Chedal,
David Lazzaroni
Vincent Descombes Sevoie,

Kadra B:
Nicolas Mayer,
Benjamin Bourqui,
Alexander Mabboux

Japonia - trener Kari Yliantila
Kadra narodowa:
Noriaki Kasai,
Daiki Ito,
Takanobu Okabe

Kadra B:
Hiroki Yamada,
Yuta Watase,
Yukio Sakano,
Taku Takeuchi,
Kazuya Yoshioka,
Shingo Ueno,
Akira Higashi,
Yoshihiko Osanai,
Shusaku Hosoyama


Kanada - trener Tadeusz Bafia
Kadra narodowa:
Gregory Baxter,
Stefan Read

Kadra B:
Michael Nell

Niemcy - trenerzy: Peter Rowhein, Joergen Wolf
Kadra narodowa:
Michael Uhrmann,
Stephan Hocke,
Michael Neumayer,
Joerg Ritzerfeld,
Martin Schmitt,
Georg Spaeth,
Christian Ulmer

Kadra B:
Pascal Bodmer,
Tobias Bogner ,
Nico Faller,
Severin Freund ,
Kevin Horlacher,
Julian Musiol,
Felix Schoft,
Erik Simon,
Andreas Wank ,
Marc Krauspenhaar,
Maximilian Mechler

Norwegia - trenerzy: Mika Kojonkoski, Geir Ole Berdahl, Jermund Lunder
Kadra narodowa:
Roar Ljoekelsoey,
Sigurd Pettersen,
Bjoern Einar Romoeren,
Anders Jacobsen,
Tom Hilde,
Anders Bardal

Kadra B:
Vegard Swensen,
Thomas Lobben,
Kim Rene Elverum Sorsell,
Jon Aaraas,
Andreas Vilberg,
Lars Bystoel,
Johan Remmen Evensen,
Ole Marius Ingvaldsen,
Eirik Kjelstrup

Polska - trenerzy: Hannu Lepistoe, ㄆkasz Kruczek, Zbigniew Klimowski
Kadra narodowa:
Adam Ma造sz,
Kamil Stoch,
Piotr 砰豉,
Stefan Hula,
Kamil Kowal,
Krzysztof Mi皻us,
Maciej Kot

Kadra m這dzie穎wa:
ㄆkasz Rutkowski,
Dawid Kowal,
Sebastian Toczek,
Wojciech G御ienia-Kotelnicki,
Dawid Kubacki,
Jakub Kot,
Jan Ziobro,
Mateusz Cie郵ar

Kadra C junior闚:
Kamil Skrobot,
Andrzej Zapotoczny,
Klemens Mura鎥a,
Tomasz Byrt,
Pawe S這wiok,
Adam Cie郵ar,
Grzegorz Mi皻us

Rosja - trenerzy: Wolfgang Steiert, Aleksandr Arefiew, Aleksandr Arefiew
Kadra narodowa:
Dmitri Wasiljew,
Dmitri Ipatow,
Denis Korni這w,
Ilja Rosljakow,
Ewgenij Plechow

Kadra junior闚:
Pawe Karelin,
Stanis豉w Oszepkow,
Ilmir Hazetdinow,
Iwan Sawatajew,
Dmitri Sporynin,
Pawe Trofimow

Szwajcaria - trener Werner Schuster
Kadra narodowa:
Simon Ammann,
Andreas Kuttel

Kadra B:
Guido Landert,
Michael Moellinger

Kadra C:
Remi Francais
Antoine Guignard

Szwecja - trener Wolfgang Hartmann
Kadra narodowa:
Johan Erikson,
Isak Grimholm
Andreas Aren,

Kadra narodowa II grupa szkoleniowa:
Jakob Grimholm,

S這wenia - trenerzy: Ari-Pekka Nikkola, Gorazd Pogorelcnik, Matjaz Triplat
Kadra narodowa:
Rok Benkovic,
Jernej Damjan,
Robert Kranjec,
Primoz Pikl,
Primoz Roglic,
Rok Urbanc,
Jurij Tepes,
Peter Zonta

Kadra B:
Jure Bogataj,
Anze Damian,
Robert Hrgota,
Mitja Meznar,
Primoz Peterka,
Jure Sinkovec

USA - trener Mike Keuler

Alan Alborn,
Clint Jones


W這chy - trener Roberto Cecon
Kadra narodowa:
Alessio Bolognani,
Sebastian Colloredo,
Andrea Morassi

Kadra B:
Marco Beltrame,
Samuel Costa,
Alessio De Crignis,
Roberto Dellasega,
Michele Liva,
Michael Lunardi,
Simone Morassi

Kazachstan - trener Joachim Winterlich

Ivan Karaulov
Nikolay Karpenko
Alexey Korolev
Maxim Polunin
Radik Zhaparov


Korea Pd - trener Johan Danneberg

Heung Chul Choi
Yong-Jik Choi
Chil Gu Kang
Hyun Ki Kim


Strona i ca豉 jej zawarto嗆 jest w豉sno軼i ©2001-2010 Ma造szomania.com
Wszelkie prawa zastrze穎ne.

Oskryptowanie:ㄆkasz Kokoszkiewicz